nõustajad

Info ja nõustamine


















Kriisikaardi arengulugu

Lisainfo kriisikaardi kohta: Anna Toots, 5053907, info@kriisikaart.ee

Nõustamisvõimalused

Harjumaal
Heaolu ja Taastumise Kool: Urve Tõnisson, urvetonisson@gmail.com ja Heli Künnapuu, 5021900, heli.kynnapuu@gmail.com 

Tartumaal
Tartu Ülikooli Kliinikumi Psühhiaatriakliinik: Eerika Luukas, 53318725, eerika.luukas@kliinikum.ee, Kertu Pihlakas, kertu.pihlakas@kliinikum.ee ja Vilve Ratnik, vilve.ratnik@kliinikum.ee
Tartu Vaimse Tervise Hooldekeskus: Kristiina Kivest, 56652196, ttteenus2016@gmail.com, Anneli Sakrits, 58665951, annelisakrits.vthk@gmail.com ja Helen Joost, 58552423, helenjoost.vthk@gmail.com

Heaolu ja Taastumise Kool: Urve Tõnisson, urvetonisson@gmail.com ja Heli Künnapuu, 5021900, heli.kynnapuu@gmail.com 

Ida-Virumaal
Ahtme Haigla: Jelena Medvedeva, 55910648, ahtmehaigla@ahtmehaigla.ee

Pärnumaal
Pärnu Haigla Psühhiaatriakliinik: Merili Rõõm, 4494867, merili.room@ph.ee.

Kriisikaardi nõustamise teenuse kirjeldasid Eesti jaoks Heaolu ja Taastumise Kool, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Viljandi Haigla ja Ahtme Haigla Sotsiaalministeeriumi toetusel aastatel 2018 – 2019.

Kriisikaardi teenuse arendust ja nõustamist jätkavad Heaolu ja Taastumise Kool, Ahtme Haigla, Pärnu Haigla Psühhiaatriakliinik, Tartu Ülikooli Kliinikumi Psühhiaatriakliinik, Tartu Vaimse Tervise Hooldekeskus ning Solve et Coagula OÜ aastatel 2020 – 2022.

Kriisikaardi arendus ja nõustamine toimub projekti „Kriisikaart – toeks vaimse tervise kriisi ajal“ raames. Toetab Eesti Puuetega Inimeste Fond.

Ootame Sinu tagasisidet kriisikaardi kohta.